• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam67
Toplam Ziyaret206171
TEMEL CİNSEL BİLGİLER (BASIC SEXUALITY)
Site Haritası
Takvim

Workshopların ÖzetiHOLİSTİK NEO TANTRA VE ESR WORKSHOPLARI:  

 Sadece kadınlara yönelik. Bir kredi ve bir tam gün (9 saat).

Hedef : Kendi cinselliğinizi daha iyi tanımanızı sağlamak; içinizdeki dişil enerjiyi ve gizemli tanrıçayı hissetmenizi sağlamak ve ortaya çıkarmak.

 Bu workshoplarda  temel olarak uzak doğu felsefesi ve Neo-Tantra uygulamaları anlatıyor. Bu workshop  Neo-TANTRA Eğitmeni Yetiştirmeye yönelik LOTUS programının zorunlu alınması gereken ilk workshopı. LOTUS Programı 5 modüllük bir workshop ve eğitim dizisi. Kadınların, erkeklerin temel fizyolojisini ve bazı Tantrik egzersizleri, ilgili YOGA egzersizlerini, cinselliği ve orgazmı güçlendirme konusundaki  kadim yöntemleri, dişil enerjinin  nasıl açığa çıkarılabileceğini ele alıyor;  erkekleri nasıl geliştirebileceğiniz  ve orgazmlarınızı nasıl güçlendirilip, farklı bir ESR yapısına gelebileceğiniz  , klasik bilgilerle birlikte, en son  modern tıbbın verileri  ve sonuçlarıyla birleştirilip anlatılıyor. Workshop tamamen teorik, uygulama yok.

 


UYUMLU VE MUTLU İLİŞKİ-MUTLU EVLİLİK WORKSHOPLARI:

 

Kadın Erkek karışık.  İki modül ve iki gün (8’er saat). Her modül bir kredi. Tamamen teorik.

Günümüzde kadın-erkek ilişkilerinin ve evliliklerin % 80’ni cinsel uyumsuzluk yüzünden bitiyor. İlişkilerde en önemli sorunlardan birisi de BİLGİSİZLİK, İLETİŞİMSİZ ve HOŞGÖRÜSÜZLÜK.  Bu iki workshopta ilişkilerdeki temel sorunlar ve cinsel uyumsuzluk masaya yatırılıyor.

Birinci modüldeki workshop erkek-kadın ilişkilerinde sorunları, çelişkileri ve yaşanan problemleri bir grup terapisi  ve karşıklık konuşarak, interaktif biçimde şeklinde ele alıyor. Birinci modülde temel  ilişkilerde temel sorunların neler olduğu  ve bu sorunların nasıl aşılacağını tartışıyor; ikinci modül ise daha fazla cinsellik ağırlıklı. İkinci modülde erkeğin ve kadının cinsellikte birbirlerini nasıl daha mutlu edebilecekleri, nasıl daha iyi bir ilişki yaşayacaklarının bilgisi veriliyor. Cinsel fonksiyon bozuklukları, ilişkilerde ve evliliklerdeki cinsel sorunlar tartışılıyor; bu uyumsuzluklar için çözüm reçeteleri tanımlanıyor.

 


ZEUS: ERKEKLERDE POTENS WORKSHOPLARI

 

Bir gün ve bir kredi. Kadın-Erkek karışık. 

Temelde erkekler için hazırlanmış ve hem kadınları, hem de erkekleri bilgilendirici, bilinçlendirici bir workshop. Erkeklerin kadınları daha iyi tanımasını ve aradaki farklılıkların ve sorunların nasıl çözüleceğini ele alıyor. Kadın ve erkek  vücudunu  her iki cinse de anlatıyor. Kadınların nasıl daha iyi tatmin edilebileceğini, orgazmlarının nasıl güçlendirilebileceğini, kadın cinselliğini ele alıyor. Erkeklerde Taocu teknikler; erken boşalmayı önleme yöntemleri; ereksiyon güçlüğü ve libido azlığı problemleriyle nasıl baş edilebileceği; erkek cinselliğinin nasıl geliştirilebileceği, interaktif bir tartışma ortamında anlatılıyor. Kadınlarla nasıl daha doyumlu bir ilişkinin yaşanabileceği  örnekleri ve yöntemleri-teknikleriyle irdeleniyor.

 


AFRODİZYAK VE SAĞLIKLI BESLENME-FİTOTERAPİ WORKSHOPLARI:

 

Erkek-Kadın karışık. Bir gün, bir kredi.

Günümüzde sağlıksızlığın ve cinsel sorunların en önemli nedeni de yanlış beslenme biçimleridir. Bu workshop insanlara nasıl ve hangi ürünlerle doğru ve afrodizyak beslenilebileceğini anlatıyor. Workshopta bu ürünler de tanıtılıyor ve tattırılıyor (örneğin, zencefil ve arı sütü gibi). Modern Tıp artık Fitoterapiye yönelmekte ve tamamlayıcı-palyatif hekimlik olarak fitoterapinin önemi her geçen gün artıyor. Bir günlük workshopta afrodizyak ve sağlıklı beslenmenin temel bilgileri, pratik uygulamalı olarak veriliyor.

 


VAJİNİSMUS ve ANORGAZMİ WORKSHOPLARI

Sadece kadınlara yönelik. Bir gün (9 saat) ve bir kredi.

Günümüz Türkiye’sinde Vajinismus  % 15-20’lere, Anorgazmi  ise % 30-35’lere dayanan bir sorun oldu. Vajinismus, Anorgazmi, Uyarı bozukluklarının en temel nedeni BİLGİSİZLİK. Bu workshop kendi kendine veya bir partnerle bu ciddi problemlerin nasıl aşılabileceğini ele alıyor. Bu Workshopta, temel kadın fizyolojisi, Orgazm, Orgazmın çeşitleri ve nasıl geliştirilebileceği, Vajinismus, Anorgazmi, Cinsel İstek Bozukluğu anlatılıyor. Kendi kendinize Vajinismus ve Anorgazmi, Uyarılma Bozukluğu, Libido yetersizliği  gibi sorunlara nasıl çare bulacağınız ve kendi kendinizi nasıl tedavi edeceğiniz ele alınıyor.

 


 YOĞUN CİNSEL TERAPİ EĞİTMEN WORKSHOPLARI

 

Kadın-Erkek Karışık. İki gün ve 2 kredi; ilerdeki açılacak bazı programlarda 4 kredi  olarak da sayılabiliyor. Cumartesi-Pazar. Çok yoğunlaştırılmış kısa ve özet eğitim. Hergün 9-10 saat. Sonunda sınav var.

Bu iki günlük yoğunlaştırılmış workshop. Temel cinsel fizyoloji, cinsel  fonksiyon bozuklukları ve tedavisi hakkında iki güne yoğunlaştırılmış bir eğitim. Bu konudaki pek çok konu kapsanıyor. CİSEATED’in ELMA, LOTUS gibi pek çok halk programında alınması zorunlu bir workshop.

İki gün boyunca, temel psikoloji, psikiyatri, cinsel fizyoloji, cinsel fonksiyon bozuklukları, insanlarda cinselliğin nasıl geliştirilebileceği ve daha pek çok konu kısa ve özet olarak resüme halinde sunuluyor. ÖNCEDEN KAYIT YAPTIRIP, ÖDEMEYİ YAPMAK ZORUNLUDUR!