• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam51
Toplam Ziyaret140649
TEMEL CİNSEL BİLGİLER (BASIC SEXUALITY)
Site Haritası
MEDYA-BASIN-AKTÜALİTE-HABER
Takvim

��stanbul-Neo Tantra
Not: 2018 Ocak Ayından itibaren bir günlük workshopların ücreti 500 TL olacaktır!
Bu modülde (3. Modülde) okunması zorunlu bazı kitaplar (3-5 civarında kitap)  vardır. 3. Modül sonundaki sınav 2 bölümden olacaktır. 50 soruluk birinci bölüm ilk üç modülden sorulan soruları içerecek; 50 soruluk ikinci bölüm ise verilen kitaplardan sorulacaktır. Kitaplar 3 ay önceden ilan edilecek ve katılımcıların satın alması sağlanacaktır. Her iki bölümün sınavlarına aynı zamanlarda girilebilir; ayrı ayrı da girilebilir. Bu iki sınavdan başarılı olanlara CİSEATED tarafından “Tantra-ESR Coach’luk-Danışmanlık Katılım Belgesi” verilir. Bu belge için 3 Modül (5 Gün) süren Neo-Tantra ve ESR Workshoplarının; Eğitmen Workshoplarının ve diğer bazı workshopların alınarak 16 KREDİ'nin tamamlanması gerekmektedir!

Workshop yansıları bizim copyrightımız dâhilindedir, eğitim materyelleri ve sunumlar kimseye verilmez. 

Birinci  BAŞLANGIÇ MODÜLÜ için workshopın yapılabilmesi için minumum katılımcı sayısı , İstanbul’daki workshoplar için en az 5; Ankara’daki workshoplar için en az 8’dir. Eğer bu katılımcı sayısı bu rakamlara ulaşmazsa, kayıt olan diğer katılımcılar gelecekte yapılacak olan başka bir workshopa transfer edilirler. Workshoplarda maksimum katılımcı sayısı 15-18’dir.

NOT: Ücretin tümü peşin yatırılırsa toplam ücretten % 10 indirim yapılır! Üniversite Öğrencilerine ve Yüksek lisans öğrencilerine % 30 indirim vardır. Workshoplar tüm CİSEATED üyelerine % 50 indirimlidir.

1 veya 2 günlük eğitimlere ya da workshoplara yanında bir katılımcı getirene % 30 indirim yapılır.YER: CİSEATED MERKEZ OFİSİ (KADIKÖY RIHTIM) VEYA RIHTIM OTEL, RIHTIM CADDESİ, NO: 62, KADIKÖY MEYDANI, KADIKÖY-İSTANBUL