• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret153823
TEMEL CİNSEL BİLGİLER (BASIC SEXUALITY)
Site Haritası
Takvim

ONAM FORMUCİSEATED KURSLARINDA İMZALANACAK OLAN ONAM FORMU

Bu maddeleri ve koşulları, kuralları okudum ve CİSEATED kurallarına uyacağıma, bu kuralları uygulayacağıma söz veririm.

1-Okudum ve anladım ki:

  1. Modüllerden oluşan eğitimlerde, her modüle % 80 oranında devam etmem gereklidir.
  2. Sınavı olan modüllerde, her modülden geçme notu 100 üzerinden 55 dir.
  3. Eğitim paketini ve katılım belgesini veya sertifikayı almam için tüm modülleri tamamlamam ve sınavlardan ortalama 100 üzerinden 55 ile geçmem gerekmektedir.
  4. Tezli programlarda 10-20 sayfalık referanslı bir tez yazmam gerekmektedir.
  5. CİSEATED’in belirlemiş olduğu burada yazan veya bana daha sonra iletilebilecek ve danışılarak fikrim alınacak olan CİSEATED sistemine ait kuralları kabul ediyorum.
  6. Sunumların ve derslerin hiç bir kısmını istemeyeceğime; bunları herhangi bir şekilde kopyalamayacağıma, deftere not almanın dışında hiç bir biçimde bunları elektronik araçlarla kayıt etmeyeceğime, fotoğraflarını veya videolarını çekmeyeceğime söz veriyorum.

 

2-Dersler sırasında akıllı telefon, tablet, selüler telefon, kamera, video kamera, fotoğraf makinası gibi kayıt araçlarının pilini çıkarıp veya kapatıp sınıfta veya sınıfın dışında bir masaya koyacağıma ve bu tip elektronik kayıt aletleri kullanmayacağıma söz veriyorum.

3-Anlıyorum ki; derslerde beni rahatsız etmesi olası bazı cinsel içerikli materyalle karşı karşıya kalabilirim. Bunlardan rahatsız olmayacağıma ve bu materyeli izlemekten dolayı rahatsızlık duymayacağıma eminim.

4-Derslerde bahsi geçen cinsel içerikli materyeli herhangi bir elektronik aygıt ile kopyalamayacağıma söz veririm.

5-Derslerde bana bazı testler, psikometrik skalalar veya özel yaşantımla ilgili bazı soruların sorulabileceğini derslerden önce anlıyorum ve bu konuda bilgilendirildim. Bu konuda hiçbir şekilde şikâyette bulunmayacağıma ve bu bilgiyi anonim isim kullanmak koşullarında vermeye kendi irademle karar veriyorum.

6-Anlıyorum ki; derslerde hiçbir biçimde cinsel içerikli şaka, hakaret, aşağılama, espri yapmayacağım; cinsel içerikli derslerden veya görüntülerden rahatsız olmayacağım; bunları gizli tutacağım, kimseyle paylaşmayacağım ve derslerde tüm ciddiyetimi koruyacağım!

Bu kurallar, eğitimler hakkında detaylı olarak bilgilendirildim ve bu kurallara kendi irademle ve isteğimle uyacağım.

İsim Soyad

 

Tarih:                                         

İmza