• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret139124
TEMEL CİNSEL BİLGİLER (BASIC SEXUALITY)
Site Haritası
MEDYA-BASIN-AKTÜALİTE-HABER
Takvim

NEO-TANTRA & ESR PROGRAM

Bu modülde  (3. modülde) okunması zorunlu bazı kitaplar (3-5 civarında kitap)  vardır. 3. Modül sonundaki sınav 2 bölümden olacaktır. 50 soruluk birinci bölüm ilk üç modülden sorulan soruları içerecek; 50 soruluk ikinci bölüm ise verilen kitaplardan sorulacaktır.
TÜM WORKSHOPLARDA KOÇ, DANIŞMAN, CİNSEL TERAPİST KATILIM BELGESİ VE SERTİFİKASI ALMAK İÇİN 2018 YILINDA AÇILACAK OLAN 2,5 MODÜLLÜK (5 GÜN-Cuma-Pazar Arasında) VE SINAVLI EĞİTMEN WORKSHOPLARINA KATILMAK ZORUNLULUKTUR.


TÜM EĞİTMEN WORKSHOPLARI İÇİN BELLİ BİR EĞİTİM KREDİSİNİ DOLDURMAK ZORUNLUDUR!


EĞİTMEN WORKSHOPLARINI ALMAYAN KİŞİLERE "EĞİTMEN, KOÇ, DANIŞMAN, CİNSEL TERAPİST VE/VEYA DİĞER SERTİFİKALAR VE ÖZEL EĞİTİCİ" KATILIM BELGELERİ VERİLMEZ!

NEO-TANTRA & ESR KOÇU VEYA DANIŞMANI BELGESİNİ ALMAK İÇİN ÖRNEĞİN 16 KREDİ GEREKLİDİR:

5 KREDİLİK NEO-TANTRA WORKSHOPLARINI  (2 MODÜL SINAVLI) TAMAMLAMAK

5 KREDİLİK EĞİTMEN WORKSHOPLARINI (SINAVLI) TAMAMLAMAK

6 KREDİLİLİK BAŞKA ONLINE VEYA ÖRGÜN WORKSHOP VEYA EĞİTİMLERİ TAMAMLAMAK 

GEREKLİDİR!


2018 SONUNDA AÇILACAK DİĞER BENZER 

CİNSELLİK DANIŞMANI VEYA KOÇU (3-MODÜL-6 GÜN-COACH)

YA DA DİĞER PROFESYONELLER İÇİN EĞİTİMLERDE BELLİ BİR KREDİ NOTUNU VEYA DÜZEYİNİ TAMAMLAMAK ZORUNLUDUR.

BU EĞİTİM SİSTEMİ YURT DIŞINDA YAKINDA ENTEGRE OLACAĞIMIZ AKREDİTE ULUSLARARASI EĞİTİMLER İÇİN GEREKLİDİR!


Kitaplar 3 ay önceden ilan edilecek ve katılımcıların satın alması sağlanacaktır.

Her iki bölümün sınavlarına aynı zamanlarda girilebilir; ayrı ayrı da girilebilir. Bu iki sınavdan başarılı olanlara CİSEATED tarafından “Tantra-ESR Koçluk (Coach)-Danışmanlık Belgesi” verilir. Bu belgeyi alabilmek için, mutlaka ayrıca "EĞİTMEN WORKSHOPLARINA (2,5 Modüllük-5 Gün)" da ve diğer bazı workshoplara veya eğitimlere katılmış olmak ve 16 kredilik puanı doldurmak zorunludur.

Workshop yansıları bizim copyrightımız dâhilindedir, eğitim materyelleri ve sunumlar kimseye verilmez.Birinci BİR GÜNLÜK  BAŞLANGIÇ MODÜLÜ için ve  workshopın yapılabilmesi için minumum katılımcı sayısı , İstanbul’daki workshoplar için en az 5; Ankara’daki ya da İzmir'deki workshoplar için en az 8’dir. Eğer bu katılımcı sayısı bu rakamlara ulaşmazsa, kayıt olan diğer katılımcılar gelecekte yapılacak olan başka bir workshopa transfer edilirler. Workshoplarda maksimum katılımcı sayısı 15-18’dir.

 

NOT: Ücretin tümü peşin yatırılırsa toplam ücretten % 10 indirim yapılır! Üniversite Öğrencilerine ve Yüksek lisans öğrencilerine % 30 indirim vardır. Workshoplar tüm CİSEATED üyelerine % 50 indirimlidir.

1 veya 2 günlük eğitimlere ya da workshoplara yanında bir katılımcı getirene % 30 indirim yapılır.